czwartek, 2 października 2014

Jak jest w Malahide ?
                  

I znów Irlandia ! Ale spokojnie to jedna z ostatnich dokumentacji na wyspie :) Chcę tylko przybliżyć w małej namiastce, podobno jedno z ładniejszych miejsc na zachodnim brzegu Irlandii. Malahide! co prawda w poście tylko wybrzeże bo Malahide to również miasteczko około 15 tys. mieszkańców ale ja nie przepadam za chodzeniem po miastach. Ten kawałeczek wybrzeża przyciąga nie tylko turystów ale i miejscowe sławy! Podobno swoją posiadłość miał tu swego czasu Ronan Keating z Boyzone!

Miejsce bardzo wyjątkowe. Bardzo rzadko można spotkać takie dziko żyjące foczki :) Ta mała była bardzo przestraszona. Nie wiem ile mogła mieć ale na pewno jeszcze nie umiała pływać. Widzieliśmy jak matka czekała w morzu daleko od brzegu, też przestraszona bo nie mogła wyjść ze względu na ludzi.  Taki smutny widok ale jak powiedzieliśmy ludziom, że ona jeszcze nie umie pływać i najlepiej żeby się oddalili to patrzyli się na nas jak na wariatów, że o czym my mówimy, że foka nie umie pływać!!! No ale niestety niektórzy mało myślą......
4 komentarze:

 1. Ciekawy punkt widzenia, ale gdzie ci ludzie, których tak na fotografiach lubisz? Jak sama wyglądasz, już wiemy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A dziękuję :) Fotografie kilku ciekawych ludzi też są na tym blogu np http://polkakilo.blogspot.ie/2014/02/mix-inspirations-people.html co prawda nie zrobionych przeze mnie ale pracuje nad tym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj krótka instrukcja, jak wstawiać linki w komentarzach, żeby ukryć je w tekście :)

   Usuń
 3. Dziękuję za wskazówkę dla początkującej :) Poćwiczę i wstawię jakiś ciekawy link w ramach rekompensaty :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for your all comments :)